poniedziałek, 8 kwietnia 2013

Pozostało schować głowę w poduszkę i płakać..

Heiii.. !
Dzisiaj spoko dzień. Test z rosyjskiego poszedł bardzo dobrze, bez zastrzeżeń. Dostałam z zeszytu z przyrody 5 a z ćwiczeń 4+. gites. A tak to w szkole nic nadzwyczajnego się nie działo. Po szkole.. grałam długo w simsy po czym weszłam na komputer. Weszłam na gadu gadu. Zaczęłam pisać z paroma osobami, po czym ktoś mnie zdenerwował. I z tego względu jestem tak wkurzona, że nie wiem. Z nerwów miałam nie pisać posta, ale nie wiem co z sb zrobić.. serio. Przez ostatnie dni nie mogę się na niczym skupić, myślę co bd ze mną, dalej. Już wiem co to znaczy zakochać się w nie właściwej osobie. I te multum pytań w głowie. Nie mam siły. Mam dość! ;c Nie bd się z wami zegnać, bo nie idę się zabić.. chcę dalej żyć. Zobaczyć co bd ze mną dalej i moimi losami. Poszłam bym teraz gdzieś na drzewo, usiadłabym i pomarzyła, porozmyślała.. odpłynęła od rzeczywistości. Ale to jest nie rzeczywiste. Boje się chodzić do lasu, a jeszcze gdy jest mrok. ;c Nawet dzisiaj nie mam "apetytu" czytać waszych postów, soreczka. ;c Idę się nad sb użalać. pa.

;(.

6 komentarzy:

 1. Nie użalaj się nad sobą, będzie lepiej <3

  http://girls-trio.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety są tacy ludzie : ( Będzie dobrze , głowa do góry ; ) Ta osoba nie jest warta twoich łez ; )

  OdpowiedzUsuń
 3. NIe martw się Kochana :) Tak w życiu bywa Jesteś jeszcze mlodziutka, nie raz jeszcze się zakochasz :) Pamiętam moja pierwszą miłość z powstawówki to było takie słodkie ^^
  Będzie dobrze zobaczysz :) porozmawiaj z przyjaciółkami o tym na pewno Ci się lepiej zrobi :) Albo porozmawiaj śmiało z tą osobą :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jesteś Piękna Masz super blog i świetnie piszesz posty <3 a ten nagłówek Śliczny <3 ... obserwuję i mam nadzieję , że o mnie nie zapomnisz i też zaobserwujesz mój blog :D http://zosia-zosiulkaa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Spokojnie , wszustko będzie dobrze sobaczysz ;D Gratuluję ocen!

  http://letmeloveyou1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Oj, głowa do góry! Jesteśmy w szóstej klasie, chłopacy w tym wieku to skończone debile, nie warto na to tracić czasu! :)

  OdpowiedzUsuń