środa, 10 kwietnia 2013

Środa..

Ello. ;*
Środa jak środa. Humoru nadal nie mam.. jeszcze dowiedziałam się jakiejś głupoty, która jest chyba nie prawdą. Ale chce zachować to dla sb. Dzisiaj miałam 6 lekcji. Z dodatkowej byłam zwolniona.. jak zawsze praktycznie. -,- miałam sprawdzian z polskiego - łatwy był. :) luźny dzień. po szkole pograłam w simsy, gdy goście przyjechali i siedzą nadal. ;] fajne jest nawet.. luźny wieczór, mało nauki. eska leci, klawiatura strzela od klikana. ;) jutro mam kartkówkę z angielskiego ze słówek. masakra. ale zawsze dostaje 5 o to łatwe słówka. ;> dzisiaj muszę głowę umyć, omg. nie lubię myć głowy, a wy? dora, krótka notka ale jest! papa. ;)

straszne te zdj są, nie mam innych. -,-

Przypominam i pytaniach! ;)

4 komentarze:

 1. Powodzenia na kartkówce ; D

  OdpowiedzUsuń
 2. Też nie lubię myć głowy :D
  powodzenia ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie wyszłas nie ma co ! :D
  Zapraaszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak to nie lubisz myć głowy? :O To co ile Ty myjesz? Ja codziennie myję :D Nie tłuszczą misię ale nie mogla bym chodzić z takimi 2 dniowymi czy iloś tam, czula bym się ze sa brudne... :(
  Eee tam marudzisz ładne zdjęcia :) Powodzenia na kartkówce :)
  Ja we wtorek mialam 4 sprawdziany w tym 3 egzaminy koncowe juz na szczęście :D a dziś egzamin z fizyki i biologii był. ( U mnie w szkole na koniec każdego semestru są egzaminy końcowe z całych semestrów a na koniec z calego roku... )
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń