sobota, 23 lutego 2013

Weekendzik. ;d

Siemanko. ;*
co powiecie? ;) jak mija początek weekendu? bo mój to tak sb.. wstałam o 8.. na zakupy.. nic sb nie kupiłam. :< sprzątanie i komp.. ogarnęła trochę lekcji i komp. I tylko to.. achh. ;c taka jestem zmęczona  tym sprzątaniem. no nie wiem czy by wam się chciało sprzątać parter i I piętro.. sporo tego. ;c lekcji mam sporo zadane, wię chciałam dzisiaj trochę nadrobić, żeby jutro mieć mniej.. i żeby się wyrwać z domu . ;) pójdę może do sióstr, dawno nie byłam. ;/ ale się jeszcze zobaczy, no nie? :D a wy jakieś palny na jutro? czy raczej w domu przed koompem.? ;] a jaką macie ulubioną nute? czy tylko eska, eska i eska? ja się zakochałam w piosence pt. Addicted. *-* boska jest. <3 a to "Ona tańczy dla mnie" to już rzygam tym. ;c zamulają. ;c a teraz, co? hmm.. pewnie zaraz idę myć łeb i co? nie wiem. ;/ pomyśli się. ;D wiecie jak mi humor poprawiacie tymi wszystkimi komentarzami? ;** jesteście świetni a ja "naćpana szczęściem". ;) tylko najbardziej denerwują mnie komentarze, w których pół osób piszę "obserwuję" a wgl tak nie jest. ;/ co to ma znaczyć? albo obserwujecie albo tak nie piszecie..! makabra. ja jestem sprawiedliwa i wy bądźcie. coś za coś. a teraz kończę tego posta. miłej niedzieli. <3
Pozdrowionka,Asiek. ;*

10 komentarzy:

 1. fajne spadnie ;d


  zapraszam na atrakcyjny konkurs :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehehe, też czasem mam takie komentarze "Obserwuję", choć nie jest to prawdą - ale wtedy po prostu usuwam coś takiego ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe mi też tak czasem jest że nic nie kupię, super notka, zapraszam do mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cudownie wyglądasz :)
  Pozdrawiam i w wolnej chwili zapraszam do mnie :) A szczególnie w zakładkę "PROJEKTY" gdzie umieszczam swoje ciuchy zrobione przeze mnie :)
  DENZEE STYLE

  OdpowiedzUsuń
 5. Nominowałam cię do Liebster Award ;) Szczegóły na moim blogu ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Hnnng, pewnie będę w domu, lekcje robić. Skończyły się ferie i jutro pierwszy dzień.

  OdpowiedzUsuń
 7. odpowiedz na liebster award normalnie w notce i też musisz nominować 5 osób ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajne spodnie :)
  Obserwuję i liczę na rewanż ;*
  http://karolinakaczorek11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja słucham Kpopu. Haha, ta koreańska nuta XD

  http://asian---art.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń